UZDROWISKO LĄDEK-ZDRÓJ

Opinie Naszych Gości

9.5 / 10

9 / 10

Bardzo wysoko oceniam ofertę restauracji: potrawy bardzo dobre smakowo (nietuzinkowe dodatki w sałatkach warzywnych), świetnie przyrządzone dania z dbałością o oryginalność (w szczególności desery) i dietetykę (nie przesłodzone). Bardzo wysoka kultura osobista Pań z obsługi w restauracji, rzetelność rehabilitantów i personelu pomocniczego w realizacji wszystkich zabiegów leczniczych oraz pogodne nastawienie do kuracjuszy pracowników administracyjnych.

Jadwiga, Opole

10 / 10

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu , personel uprzejmy i bardzo pomocny, smaczne posiłki w Wojciechu (wymyślne i bardzo smaczne desery). Dziękujemy.

Danuta, Wrocław

8 / 10

Śniadania na dobrym poziomie, dosyć urozmaicone. Piękny zabytkowy obiekt, miła obsługa. Do pokoju pielęgniarki (zameldowanie) i części hotelowej najłatwiej trafić wchodząc do obiektu bocznym wejściem po prawej stronie od głównego wejścia. Do Czarnej Góry na narty tylko 10-15 min samochodem. Potem można się wymoczyć w pięknym basenie.

Renata, Gorzów Wlkp.

5 / 5

Dobrze odwiedzić, polecam kąpiele borowinowo-siarczkowe oraz kąpiel w głównym basenie. Piękny Park Zdrojowy nawet zimą gdy brak śniegu. Polecam.

Magdalena, Legnica

5 / 5

Lądek robi wrażenie, dookoła góry, potok płynący przez miasto. Piękny park zdrojowy i fajne miejsce do odpoczynku. W okolicy Lądka wiele fajnych tras do wspinaczek górskich.

Patrycja, Warszawa