Spotkanie ze studentami fizjoterapii z Uniwersytetu Opolskiego
W dniu 08.05.2026 roku, w naszym Uzdrowisku w Lądku-Zdroju mieliśmy przyjemność gościć studentów fizjoterapii z Uniwersytetu Opolskiego 😊
Studenci mieli możliwość skorzystania z wybranych zabiegów, obserwacji ich realizacji oraz poznania od zaplecza działalności naszej Spółki i codziennej pracy fizjoterapeutów🏥💆♀️
To doskonała okazja do połączenia wiedzy teoretycznej z praktyką i poznania specyfiki lecznictwa uzdrowiskowego💦💦
Od wielu lat współpracujemy z uczelniami wyższymi, wspierając rozwój przyszłych fizjoterapeutów 🎓
Cieszymy się, że to właśnie do nas studenci przyjeżdżają zdobywać doświadczenie i poznawać pracę uzdrowiska od środka.
Dziękujemy za wieloletnią współpracę oraz wizytę 🤝💙.

