Deep Oscillation

Deep Oscillation - głęboka oscylacja

To innowacyjna forma drenażu limfatycznego wykonanego przy pomocy aplikatora generującego zmienne pole elektrostatyczne, wytwarzane na powierzchni skóry pacjenta i docierające do najgłębszych warstw tkanek. Działanie pola elektrostatycznego skupia się bezpośrednio w miejscu chorobowo zmienionym, dzięki czemu zabieg doskonale redukuje obrzęki, relaksuje mięśnie, stymuluje gojenie się ran, wspomaga procesy odpornościowe.


Metoda jest bezpieczna i dobrze tolerowana, dlatego może być wykorzystywana w przypadku trudno gojących się ran, owrzodzeń czy oparzeń oraz dla złagodzenia ostrego i przewlekłego bólu, zmniejszenia skutków świeżych urazów, stanów zapalnych oraz w terapii pooperacyjnej – także schorzeń nowotworowych (np. w terapii obrzęku limfatycznego po mastektomii). Zaletą zabiegu jest możliwość mechanicznej stymulacji tkanek we wszystkich tych przypadkach gdzie przeciwwskazana jest tradycyjna terapia mechaniczna, zwłaszcza w rozległych urazach (stłuczenia, skręcenia, zwichnięcia) – ten rodzaj leczenia można wdrożyć już we wczesnym stadium choroby. Zabiegi oparte na głębokiej oscylacji wykorzystywane są ponadto w terapiach anti-aging: do likwidowania cellulitu, ujędrniania tkanek oraz regeneracji po zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, liposukcji czy zabiegach laserowych.


Wskazania:
 stymulacja procesów gojenia ran, terapia otwartych ran, likwidacja obrzęków, terapia poważnych kontuzji (złamania, krwiaki, stłuczenia, uszkodzenia mięśni i więzadeł), przyśpieszanie procesów regeneracji po urazach i zabiegach operacyjnych (po artroskopii, po wszczepieniu endoprotez), stany po mastektomii i operacjach brzusznych, stany po operacji żylaków, kurcze mięśniowe, blizny, przykurcze, niedowłady, neuralgie, bóle pourazowe, zespoły bólowe kręgosłupa, fibromialgia, zespół Sudecka, zespół cieśni nadgarstka, ostroga piętowa, zapalenia kości i stawów, zapalenia ścięgien i kaletek maziowych, dna moczanowa, ostre i przewlekłe schorzenia dolnych dróg oddechowych, zaparcia, bóle menstruacyjne.


Zabieg dostępny na zlecenie lekarza w: Willi Dąbrówka

 

Czas trwania: do 15 min

Cena: 12 zł